نتایج جستجو برای عبارت :

من باب مبحث ول کن و اتصالی و این حرفا

به اطلاع کلیه علاقه مندان می رسانیم در ادامه مطلب می توانید نسبت به دانلود و مطالعه آنلاین مباحث ۲۲گانه مقررات ملی و آیین نامه ۲۸۰۰ اقدام کنید.

ردیف
عنوان

1
 مبحث یکم مقررات ملی ساختمان

مبحث دوم مقررات ملی ساختمان

مبحث سوم مقررات ملی ساختمان 

مبحث چهارم مقررات ملی ساختمان 

مبحث پنجم مقررات ملی ساختمان 

مبحث ششم مقررات ملی ساختمان 

مبحث هفتم مقررات ملی ساختمان 

8
 مبحث هشتم مقررات ملی ساختمان 

9
 مبحث نهم مقررات
الف: استفاده از برگه A4 یا کلاسور بزرگ
ب: استفاده از رنگ های مختلف برای رسم نمودار
ج: نوشتن مطالب از زبان خودتان
د: خیلی فشرده ننویسید و سعی کنید هر مبحث را در یک صفحه کاغذ A4 یا یک برگه کلاسور جا دهید.
ه: در هر طرح، فقط یک مبحث خاص یا چند مبحث مرتبط را بکشید و بنویسید.
از این شنبه 25 خرداد 1398، کلاس اعتقادات جناب استاد مخملباف با موضوع جدید "مبحث جن" راس ساعت 6 بعد از ظهر در حسینیه شعبه مرکزی برگزار می گردد.
آدرس: تهران، میدان قزوین- خ قزوین شرقی- خ شهید جوادیان(قلمستان) پلاک 167
تلفن:  55370517 - 55390144

الف:مبحث اول:تعریف شهادت
۱- بند اول :معنای لغوی
۲- بند دوم :معنای اصطلاحی
ب:مبحث دوم:بینه و شهادت
۱- بند اول :معنای بینه
۲- بنددوم: انواع بینه
۳- بند سوم :شهادت در قوانین ایران
ج:مبحث سوم : شرایط و شاهد
۱- بند اول: دیدگاه قانون مصر
د:مبحث چهارم: منشاء علم شاهد
۱- بند اول: دیدگاه حقوقدانان مصری
۲- بند دوم:نظریه قانون مصر
ه:مبحث پنجم: نصاب شهادت
۱- بند اول: نصاب شهادت در حق الله
۲- بند دوم: نصاب شهادت در حق الناس
۳- بند سوم:نصاب شهادت در قوانین جدید مصر
ی:م
* کارگاه مجازی طراحی پوستر اعلان محرم ۱۴۴۱اساتیدمسعود نجابتی؛ کاربرد خط در گرافیکمحمدعلی کشاورز؛ نقد و بررسی پوسترهای اعلان هیاتمجتبی مجلسی؛ مبحث ایده پردازیعلیرضا حصارکی؛ مبحث چیدمان متن
و
صابرشیخ رضایی؛ مبحث ترکیب بندی
ثبت نام:www.Heyat.School
خیلی از ادما تو ارتباط برقرار کردن باهمدیگه مشکل دارن نه اینکه حرف همدیگه رو نفهمن میفهمن و لی بلد نیستن چجوری بیانش کنن و برسوننش به ططرف مقابل...یه زمانی هست یسری حرفا یسری حرکتا شیرینی کاررو از بین میبره وقتی یسری حرفا زده میشه و میگی بیا ثبتش کنیم و میگه بین پدر و پسر ثبت کردن اصا معنی نداره و این حرفا چیه و تو توو دلت از همین میترسی که یروز بزنه زیر همه چی و بعد از دوماه دقیقا همچین اتفاقی میفته (از هر چی بترسی سرت میاد) نمیشه اسمشم ترس گذا
بنام خداوند مهر خداوند نیک خداوند آگاهی
سلام
عرض احترام دارم خدمت. همراهان عزیز مبحث شعر و قوالب آن
جلسه چهاردهم با اندکی تاخیر به روز رسانی شد. 
از اینکه در ارائه این مطلب وقفه ایجاد شده، عذرخواهی می کنم. 
از اینکه در این راه، مشوق. و همراه ما هستید، از شما تشکر می کنم. 
با عشق و مهر
مریم راد " واژه
من یه پیج هم دارم که خونوادگیه و این حرفا ولی بازم کلی از رفیقام اونجا هم هستن
بعد از این ۲ روزه که را ب را داریم بابا لایک میکنیم و این حرفا نصفش عکس پسر عممه :/
این پسر عمه ما یه دختر داره کلا از من ۸ روز کوچیک تره بعد نمیدونم چرا ولی کلی چششون دنبال زندگی بقیه س اللخصوص ما :/
چون هم پسر عمم و بابام هم سنن هم ما و این حرفا -_-
مامانم میگه تو که یه پست هم نذاشتی حداقل یه استوری بزار تبریک بگو
میگم مادر من بزار اون خودشو تیکه پاره کنه اونور
هم کل خاندا
یکی از اساسی ترین مباحث ریاضی مبحث مشتق است که کاربردهای فراوانی در ریاضیات و بسیاری از رشته ها دارد که فراگرفتن این مبحث یکی از ضروریات مهم برای هر شخصی است در فایل زیر ما 29 فرمول مهم و کلی مشتق را آماده کرده ایم.

دانلود فایل

بخش سوم: ماهیت، مبانی و اعتبار امارات قضایی

فصل اول: ماهیت و ارکان امارات قضایی

فصل دوم: مبانی امارات قضایی که شامل سه مبحث است: مبحث اول: ظنون دادرسان، مبحث دوم: عرف و عادت، مبحث سوم: اوضاع و احوال

فصل سوم: مصادیق و اعتبار امارات قضایی که شامل دو مبحث است، مبحث اول: مصادیق بارز امارات قضایی، مبحث دوم: اعتبار امارات قضایی

تعداد صفحه :۱۸۴

قیمت :۳۷۵۰۰ تومان

سایت های دیگر :

سایت تخصصی پایان نامه های دانشگاهی
با سلام خدمت هنرجویان گرامی
اکنون که فایل تصویری آموزش این بخش را در واتساپ مشاهده نموده اید. اگر سوالی در این مبحث درسی دارید یعنی تدریس صفحه117 کتاب ساخت پروژه سال یازدهم در نظرات بنویسید. تا جواب بدهم و سایر دانش آموزان نیز استفاده کنند.
فعلا جانشینِ وب !
احساس میکنم باید یکم تغییر تحول کوچیک ایجاد کنم برا خودم ...
میخواستم تو دفتر بنویسم ولی من همچنان فوبیای اینو دارم که وقتی مردم یکی بشینه بخوندشون...
+ با توجه به شناختی که ازم دارید ، میدونید که برمیگردم :)
+ یه سری حرفا رو باید بزنم ولی هنوز درگیر اینم که باید کسی اینا رو بشنوه یا نه ... باید این حرفا رو بنویسم تا فراموش بشن ... وگرنه مدام بهشون فکر میکنم و نابودم میکنن ...!
+ این شبا خیلی التماس دعا دارم ، یاعلی

الف:مبحث اول:مفهوم اقرار
۱- بند اول:معنای لغوی
۲- بند دوم: معنای اصطلاحی
ب:مبحث دوم :اقسام اقرار
۱- بند اول:اقرار کتبی و شفاهی ،فعلی و اشاره ای
۲- بند دوم: اقرار معلق و منجر
۳- بند سوم :اقرار صریح و ضمنی
۴- بند چهارم :اقرار ابتدائی و اقرار در پاسخ به سوال و اقرار مترتب بر دعوی
۵- بندپنجم: اقرار ساده ،اقرار مقید واقرار مرکب
۶- بند ششم :اقرار کلی وجزئی
۷- بند هفتم :اقرار در دادگاه و اقرار در خارج از دادگاه
۸- بند هشتم :اقسام اقرار در قانون مصر
تحقیق آم
دانلود پاورپوینت ریاضی پایه ششم مبحث فاصله فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 14حجم فایل: 504قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:
پاورپوینت ریاضی پایه ششم مبحث فاصله
تعداد اسلاید: 14
فرمت: pptx
مبحث : فاصله
دارای گارانتی بازگشت وجه

قابل ویرایش
مناسب برای تدریس
مطالب درس در تصویر فایل مشخص میباشد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

– 13 صفحه وورد قابل ویرایش
تحقیق آماده سوگند از ادله اثبات دعوی – 13 صفحه وورد قابل ویرایش
الف:مبحث اول:کلیات
۱- بند اول:تعریف قسامه
۲- بند دوم: قلمرو قسامه
ب:مبحث دوم:اقامه قسامه
۱-بند اول:مطالبه بینه از متهم(مدعی علیه)
۲-بند دوم:قسامه مدعی
۳-بند سوم:دیدگاه قوانین مصر
ج:مبحث سوم: تعداد قسم
۱- بند اول :تعداد قسم در قتل
۲- بند دوم:تعداد قسم در جراحات
تحقیق آماده سوگند از ادله اثبات دعوی – 13 صفحه وورد قابل ویرایش

تحقیق آماده سوگند از ادله اثبات دع
از این شنبه 25 خرداد 1398، کلاس اعتقادات جناب استاد مخملباف با موضوع جدید "مبحث جن" راس ساعت 6 بعد از ظهر در حسینیه شعبه مرکزی برگزار می گردد.
آدرس: تهران، میدان قزوین- خ قزوین شرقی- خ شهید جوادیان(قلمستان) پلاک 167
تلفن:  55370517 - 55390144
ابتدا مبحث استخوان شناسی و سپس آناتومی و جنین شناسی این مبحث تدریس می شود. رفرنس این درس کتاب آناتومی بالینی اسنل می باشد.
در ادامه لینک دانلود PowerPoint کلی استاد قرار میگیرد و در هر جلسه قسمت مربوط به آن جلسه به طور جدا قرار داده می شود.
ادامه مطلب
اکنون که فایل تصویری آموزش این بخش را در واتساپ مشاهده نموده اید. اگر سوالی در این مبحث درسی دارید یعنی تدریس صفحه118 کتاب ساخت پروژه سال یازدهم در نظرات بنویسید. تا جواب بدهم و سایر دانش آموزان نیز استفاده کنند. همچنین حتما نام خود را در نظرات بنویسید تا حضور و غیاب شما بررسی گردد.
میگم ظاهر قضیه خبر یه اتصال چشم تو چشمی بین موشک سپاه و گاوبال هاوک امریکایی هست ولی باطن قضیه اینه که شخصا یه هم دردی عجیبی با جناب برایان هوک احساس میکنم.اصلا جدای خبر امروز چند روزه خیلی نگران حرف و واکنش هام هستم که بازخوردش نخوره تو سر خودم.
متوجهید که چی میگم؟!

#توضیح: برایان هوک دو هفته پیش یه صحبتهایی داشته به این مضمون که پیشرفتهای موشکی ایران فتوشاپه.
اسمتونه
 از حروف زیر باید برای جایگزینی حروف اسمتون استفاده کنید
xکپی ممنوعهx
حرف 'ب'
با ㅂ بنویسید
حرف 'ج' و 'ز' و 'ژ'
با ㅈ بنویسید
کره ای حرفی برای ز یا ژ ندارن و این حرف جایگزین اوناست
بقیه ادامه مطلب ...
حرف 'د'
با ㄷ بنویسید
حرف 'م'
با ㅁ بنویسید

حرف 'ن'
با ㄴ بنویسید

حرف 'نگ' و 'همزه' و 'ع' 
با ㅇ بنویسید

حرف 'ک' و 'گ'
با ㄱ بنویسید

حرف 'ه' و 'ح'
با ㅎ بنویسید

حرف 'خ'
با ㅎ یا ㅋ بنویسید
کره ایا حرف خ ندارند اونو ک تلفظ میکنن اما یه جاهایی با ㅎ مینویسن
اما بیش

عروس بزرگه رو به همگی : 
حتی من همین الانش هم خواستگار داشتم !! 
عروس وسطی : منم منم اینقدر خواستگار داشتم و الانم دارم !!
عروس کوچکه : منم داشتم ولی نه الان ! تا قبل ازدواج خواستگار داشتم الان دیگه خواستگار ندارم و خوشحالم من باب این ! 
برادران گرامی همه سکوت نموده و به این حرفا فقط گوش نموده !
من تو اتاق بودم و تو دلم گفتم : مثلا که چی این حرفا الان چه معنا دارد ؟ الان شما هر کدومتون شوهر دارین جلوی شوهراتون اینا رو میگین میخواین چی رو ثابت کنید
دانلود آهنگ علی لهراسبی و محمد لطفی نفس جان
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نفس جان * با صدای زیبای هنرمندان محبوب و مشهور , علی لهراسبی و محمد لطفی باشید.
دانلود آهنگ علی لهراسبی و محمد لطفی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ali Lohrasbi & Mohammad Lotfi called Nafas Jan With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ علی لهراسبی و محمد لطفی نفس جان
نفس جان ای دردم و درمان تو که شیرین تری از جان من دلداده مرنجان
در این نوع مرور مطالب مهم را در حین خواندن کتاب یا جزوه 
علامت میزنیم و در زمان مرور همین نکات علامت زده را میخوانیم.
به نظر می آید این روش مرور،زمان زیادی را صرف خواهد کرد
 چون باز هم باید کتاب یا جزوه را بخوانید.
مرور با تست:
در این روش همراه با تست زدن درس ها را مرور میکنیم.
تست های هر مبحث را بصورت رندمی در بازه زمانی مختلف مرور پاسخ میدهیم تا مبحث برایمان بازیابی شود.
مرور از روی خلاصه نویسی:
این روش برای مطالعه مناسب و سریع ترین شکل مرور ا
اکنون که فایل تصویری آموزش این بخش را در واتساپ مشاهده نموده اید. اگر سوالی در این مبحث درسی دارید یعنی تدریس صفحه117 کتاب ساخت پروژه سال یازدهم در نظرات بنویسید تا جواب بدهم و سایر دانش آموزان نیز استفاده کنند. همچنین با  درج نام خود در نظرات حضور و غیاب شما بررسی میگردد.
آدرس دانلود فایل
http://s7.picofile.com/file/8390585676/sakhteprojeh_part1.mp4.html
اکنون که فایل تصویری آموزش این بخش را در واتساپ مشاهده نموده اید. اگر سوالی در این مبحث درسی دارید یعنی تدریس صفحه118 کتاب ساخت پروژه سال یازدهم در نظرات بنویسید. تا جواب بدهم و سایر دانش آموزان نیز استفاده کنند. همچنین حتما نام خود را در نظرات بنویسید تا حضور و غیاب شما بررسی گردد.

آدرس دانلود فایل
http://s7.picofile.com/file/8391094200/sakhtprojeh_part2.mp4.html
 ارتفاع دست انداز یا O.K.B (اکابه) پنجره مطابق با بند ۴-۹-۸-۴ مبحث چهارم در صورتی که پنجره در فضایی نصب شود که کف آن فضا در ارتفاع بیش از ۰.۷متر از زمین یا فضای مجاور ارتفاع داشته باشد باید کف آن پنجره در ارتفاع حداقل ۱.۱۰متر احداث شده و یا دارای جان پناهی به ارتفاع حداقل ۱.۱۰متر از کف فضا باشد.

مطابق با بند ۴-۹-۸-۶ مبحث چهارم در صورتی که امکان اشراف از معبر عمومی مجاور به داخل فضاهای اقامت در ساختمان وجود داشته باشد لازمست کف پنجره فضاهای اقامتی د

#کتابی مفید در زمینه ی#سیگنالها و سیستم ها#نام کتاب: Signals & Systems Using MATLAB#نام نویسندگان:Luis F . Chaparro
خلاصه ای از کتاب:این کتاب مرجعی مناسب در حوزه ی سیگنالها و سیستم ها می باشد . هر فصل شامل قسمتی از کاربرد متلب مربوط به مبحث آن فصل می باشد.-مقدمه ای مفصل در مورد سیگنالها و سیستمها،اشاره به اشتباهات رایج،و ارتباط بین مفاهیم و مثالهای کاربردی که انگیزه بخش  یادگیری می باشد.-معرفی سیستمهای پیوسته و گسسته ، سپس مطالعه عمیق هر مبحث-توضیحاتی درباره ی
بسم الله الرحمن الرحیم
آخرالزمان چیست؟
آخرالزمان مبحثی است که در تمام تفکرات و ادیان وجود دارد و به برهه خاصی از تاریخ که شامل انتهای آن میشود نسبت داده می‌شود.
معمولا آخرالزمان با مبحث منجی به طور همزمان بررسی می گردد.
آخرالزمان از سه جهت مورد بررسی قرار میگیرد:
1) زمان:
آخرالزمان همانطور که از نامش پیداست، مربوط به زمانی است که جهان به سمت نابودی و پایان تاریخ نزدیک می‌شود. این مبحث در ادیان ابراهیمی و برخی از مکاتب بشری مورد توجه بوده اس
نرم افزار محاسبات مبحث 17 برای تمام مجریان و ناظران گاز مورد استفاده می باشد این نرم افزار شامل قسمتهای کاربردی زیر می باشد:
‏- محاسبه سایزینگ لوله های گاز خانگی‏-تعیین کنتور و فواصل مورد نیاز جهت اجرای آن‏- محاسبه مجموع مصارف مصرف کننده ها‏- محاسبه مصرف از روی ظرفیت گرمایی‏- محاسبه قطر کلکتور‏- تعیین دریچه تامین هوا

با اینکه کلمه ها از ذهنم فرار می کنن باید بنویسم 
شایدم حرفی برای گفتن ندارم
مریم ناراحتم کرده بود که با خودم گفتم بیخیال خوب باش و امروز پیام داد کاملا باهاش خوب بودم
دلتنگی و این حرفا هم که شده بخش بدیهی زندگی 
این دو روز هم که شب ها خونه نورا بودم که تنها نباشن و خواب درست حسابی نداشتیم و این حرفا هم که هیچی، از این اتفاقای روزمره زندگیه
امتحان زبان و این چند روز که نتونستم تمرکز کنم رو کارهای خودم هم نتیجه طبیعی همون اتفاقای روزمره بدیهیه
استفاده از هر یک از این ابزارهای آموزشی میتونه برای تو به نوعی مفید فایده باشه و بهت کمک کنه تا روند بهتری رو در ساختار مطالعاتی خودت در پیش بگیری. شرکت در کلاس های کنکور به تو این امکان رو میده تا بتونی تمامی سوالات خودت رو در حین تدریس دبیر بپرسی و همینطور این فرصت رو داری که اگر در حل بعضی از تست ها و یادگیری بعضی از مفاهیم با مشکل رو به رو شدی، با استادی که در کلاس خصوصی تدریس میکنه، مشکلات خودت رو در میون بذاری.
در عوض زمانی که از دی وی دی ها
جزوه نکات مهم مبحث 9 مقررات ملی ساختمان
این فایل حاوی خلاصه نکات مهم مبحث نهم مقررات ملی ساختمان در مورد سازه های بتن ارمه می باشد که جهت استفاده در ازمونهای نظام مهندسی و کارشناسی رسمی بسیار مفید خواهد بود. فایل مذکور در 30 صفحه تهیه شده و نکات کلیدی این مبحث را پوشش داده است. جزوه مذکور در فرمت pdf و به صورت تایپ شده تهیه شده است. ...
دریافت فایل
پاورپوینت در مورد ارایه ادبی مبحث استعاره مکینه – شخصیت بخشی
حجم فایل : 445.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 11 بنام خدا آرایه ادبی جلسه11 مبحث : استعاره مکینه ndash; شخصیت بخشی مبحث: درس دوازدهم: استعاره های مکنیّه استعارة مکنیّه: *این استعاره مشبهی است که به همراه یکی از اجزای یا ویژگی های مشبه به می آید. * به عبارت بهتر اگر در تشبیهی ...
دریافت فایل
مبحث 15 مقررات ملی ساختمان (آسانسور و پله برقی)
 فهرست مطالب15-1 کلیات15-1-1 حدود و دامنه کاربرد15-1-2 تعاریف15-2 آسانسورها15-2-1  الزامات اولیه انتخاب آسانسور15-2-2 طراحی و آماده‌سازی محل آسانسور و اجزا آن15-2-3 ویژگی آسانسورهای مورد استفاده افراد ناتوان جسمی15-2-4 ویژگی‌های آسانسورهای هیدرولیک15-2-5 الزامات آسانسورهای حمل خودرو15-2-6 آزمایش و تحویل‌گیری15-2-7 حفاظت در مقابل آتش15-2-8 برق اضطراری15-3 پلکان برقی و پیاده رو متحرک15-3-1 الزامات اولیه طراحی15-3-2 ویژگی های

#کتابی مفید در زمینه ی#سیگنالها و سیستم ها#نام کتاب: Signals & Systems Using MATLAB#نام نویسندگان:Luis F . Chaparro
خلاصه ای از کتاب:این کتاب مرجعی مناسب در حوزه ی سیگنالها و سیستم ها می باشد . هر فصل شامل قسمتی از کاربرد متلب مربوط به مبحث آن فصل می باشد.-مقدمه ای مفصل در مورد سیگنالها و سیستمها،اشاره به اشتباهات رایج،و ارتباط بین مفاهیم و مثالهای کاربردی که انگیزه بخش  یادگیری می باشد.-معرفی سیستمهای پیوسته و گسسته ، سپس مطالعه عمیق هر مبحث-توضیحاتی درباره ی
به خودم قول داده بودم که هیچ وقت از افکار بدم ننویسم.....
اما اونقدر ناراحتم که شاید تنها چیزی که بتونه ذهن ناارومم رو اروم کنه همین نوشتن باشه..
نمیدونم که چی بنویسم....و یا حتی چی بگم....
نمیدونم حتی از کجا شروع بکنم...ای کاش میشد خیلی چیز ها رو گفت ....حداقل به اندازه ای که روح و روانم سبک تر بشه..اما همیشه هر ادمی یه سری حرفا داره که نمی تونه بگه...و باید توی قلبش نگه داره حرفا و اتفاقایی که هر لحظه بیشتر سوهان روحم میشن بیشتر ازارم میدن....گا هی  وقتا
دانلود آلبوم جدید ایمان غلامی به نام آخرین حرفا
Download New Album Iman Gholami – Akharin Harfa
این آلبوم شامل آهنگ های سقوط, پیراهن مشکی, عاشق نبودم, به عشق توئه, شکست عشقی, ملالی نیست
بهت حق میدم, مخاطب خاص و برای آخرین بار میباشد .
دانلود آلبوم جدید ایمان غلامی آخرین 
ادامه مطلب
درست نمیدونم چ اتفاقی برات افتاد و داستانت از کجا شروع شد اما باید بگم عمیقا دلم برات تنگ شده، وقتی 4 ماه پیش تونستم بعد یک سال و نیم ببینمت نمیدونی چقدر خوشحال شدم، موهاتو کوتاه کرده بودی و انگار بعد این همه مدت خواسته بودی از اون پیله ی تنهایی و ترس جدا بشی و بیای ب دیدن ما
نمیدونم ترست برای چی بوده؟ دلیل افسردگیت چی بود؟ احساسم میگه چیزی تو وجودت کشف کردی ک میترسی ازینکه جامعه بخاطرش تورو نپذیره. از تصور این، قلبم بدرد میاد. شایدم دلیل خیلی
تحقیق کاروفناوری نهم - پودمان عمران ،برق و تأسیسات مکانیکی
مقررات ملی ساختمان
مقررات ملی ساختمان مجموعه ای است از ضوابط فنی،اجرایی و حقوقی که لازم است در طراحی،نظارت و اجرای عملیات ساختمانی اعم از تخریب،نوسازی،توسعه بنا،تعمیر و مرمت اساسی،تغییر کاربری و بهره برداری از ساختمان که به منظور تأمین ایمنی،بهره دهی مناسب،آسایش،بهداشت و صرفه اقتصادی فرد و جامعه وضع می گردد.
وزارت مسکن و شهرسازی در اجرای ماده ی 33 قانون نظام مهندسی و کنترل ساخت
سلام
حال دلتون چطوره؟!
یکی از جاهای سخت زندگی کجاس بنظرتون؟
بنظرم یکی از سخت ترین مراحل زندگی وقتیه و از اطرافیانت یچیزایی میشنوی ک توقعشو نداری...
اره...از زخم زبون صبت میکنم
داشتم فکر میکردم وقتی از این حرفا میشنویم باید چیکار کنیم؟
درسته میگن نباید به حرفای مردم اهمیت داد و این حرفا
درسته
ولی واقعا یچیزایی دیگ از حد انصاف خارجه
تحملش سخته
به نتیجه ای که رسیدم اینه
تو اگ مسیرت حق باشه
کارت درست باشه 
خودت و خدات از کاری ک میکنی راضی باشین
پس
معماری مبتنی بر پدافند غیرعامل به روایت پیش نویس مبحث 21 مقررات ملی ساختمان

دسته بندی
فایلهای با ارزش سایر رشته ها

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
1449 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
14

Discuss your first love
کوچیک که بودم فکر میکردم عشق فقط عشق خدا.آدم فقط باید عاشق خدا باشه...
اما بعدا از این فاز پرتم کردن بیرون گفتن دِ بچه کم حرف مفت بزن بیا برو در خونتون بازی کن تو قد این حرفا نیستی ...
و من ....
بی تجربه عشق موندم...
نه به معشوق آسمانی رسیدم و نه معشوق زمینی.
پاورپوینت در مورد ارایه ادبی مبحث تشبیه بلیغ
حجم فایل : 452.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بنام خدا آرایه ادبی جلسه9 مبحث : تشبیه بلیغ تشبیه بلیغ: *تشبیهی که وجه شبه و ادات از آن حذف شود. مثال: برای حذف وجه شبه: چو دریایی خون شده همه دشت و راغ جهان چو شب و تیغ ها چو چراغ . توضیح : laquo; دشت و راغ ، به laquo;دریای خون raquo;/ ...
دریافت فایل
یه سوالایی هست. یه سوالایی که جوابشون معلوم نیس، و هر دفعه خودمو قانع می‌کنم که بی‌خیال، زندگی کن، چیکار داری به این حرفا، زندگی کن... عجب راه‌حل عمیق و خوبی. ولی حیف یه کم، فقط یه ذره احساس پوچی می‌کنم، وگرنه همه چی آرومه، من چقد خوشبختم.
به سلااام دوستان وبلاگى گرام ! خوبین و خوشین و این حرفا ؟: 
اقو ما که مدرسه تعطیل شد هى استراحت تو استراحت شد و نتیجشم این شد که الان دارم بیشتر از دوازده ساعتم میخونم و نمیرسم به تکلیفا :/ به جهنم اصن :/ 
خیلى ذوق کردم دیدم نتایجتونو خلاصه که تبریکات فراوان و این حرفا 
اقا به شدت دوباره به یارى ابیتان نیازمندم ! اى کسانى که الان دیگه اول مهر مجبور نیستین این فرم هاى مسخره ى دوست داشتنى رو تحمل کنید یا بهتره بگم دیگه مدرسه نمیرید پاشید بیاید بگی
 یه سری حرفا پیش اومد امروز... یه سری حرفا بهم زد که خورد شدم. خورد... الان ولی جمع کردم خورده هامو. همون لحظه ها که می گفتشون و بهت زده بودم جمع کردم خودمو. بعد رفتم کتابخونه. خودمو کوبیدم به در و دیوار که بهش فکر نکنم. خنگ! احمق! اسکل! بشین تست گسسته ت رو بزن! فکر نکن به اون لعنتی! چی چیو عاد میکنه؟ بهش فکر نکن که این همه سالو با خاک یکسان کرد. به ازای چند عدد صحیح n؟ بهش فکر نکن ارزششو نداره. ارزششو نداره... بیخیال! تو به هیچکس نیاز نداری تو به هیچ خری ن

مبانی حقوق و قانون اساسی
نخستین پرسشی که درباره حقوق مطرح می شود، بحث تعریف و ماهیت آن است البته تمهید چنین تعریفی به آسانی میسر نیست تمایل به سوی عدالت و نظم را باید در تعریف حقوق لحاظ کرد این امر باید تا جایی باشد تا راهی برای بی عدالتی و هرج و مرج باقی نماند
مشخصات فایل

تعداد صفحات
316

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
مبانی حقوق و قانون اساسی

نخستین پرسشی که درباره حقوق مطرح می شود، بحث تعریف و م

مبانی حقوق و قانون اساسی
نخستین پرسشی که درباره حقوق مطرح می شود، بحث تعریف و ماهیت آن است البته تمهید چنین تعریفی به آسانی میسر نیست تمایل به سوی عدالت و نظم را باید در تعریف حقوق لحاظ کرد این امر باید تا جایی باشد تا راهی برای بی عدالتی و هرج و مرج باقی نماند
مشخصات فایل

تعداد صفحات
316

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
مبانی حقوق و قانون اساسی

نخستین پرسشی که درباره حقوق مطرح می شود، بحث تعریف و م
ولی تنها چیزی که باعث میشه من یه روز زیر بار مسولیت سنگین ازدواج و این حرفا برم عشق شدیدم به بچه هاست...! مادر شدن خودخواهیه و من تو این مورد عاشق ترین و خودخواه ترین ادم دنیام متاسفانه! و هیچ رقمه نمیتونم ازین لذت صرف نظر کنم :)) الان نسشتم عکس و کلیپ بچه کوچولوها رو میبینم و هی دلم غش میره .. ای ننه

1. نمونه پاسخ تشریحی سوالات تستی کتاب خرد 2 دکتر شاکری رو از اینجا دانلود کنید

2. نمونه فایل از مبحث رشد کلان رومر رو در عکسهای زیر مشاهده کنید. این جزوه خلاصه کلان رومر مبحث رشد است اما به زیبایی و دسته بندی بی نظیر نوشته شده است. به همراه پاسخ تشریحی تمرینات منتخب 3 و 4 و 5 و 6 و 7 و 9 .

برای خرید فایلهای فوق باید نرم افزار اندرویدی [لیموپلاس] رو نصب کنید. 
قیمت فایل کلان رومر

نمونه فایلهای مبحث رشد رومر در نرم افزار :

حالا رسیدیم به فصلی که قبل از ظهرش نور کمرنگی از پنجره ی اتاق کم نورم میاد داخل و من پاهام رو میذارم روی میز تا نور قلقلکم بده...امروز سر مبحث constipation بودم و همزمان حمام آفتاب میگرفتم که چشمم افتاد به درخت روبه روی پنجره ی اتاقم،دوتا پرنده ی قشنگ که فکر میکنم شاید بلبل بوده باشن نشستن روی یک شاخه جیک تو جیک هم...چند دقیقه ی طولانی نگاهشون کردم...هر کدوم به نوبت بالهاش رو باز میکرد و اون یکی به زیر بالهاش نوک میزد...نمیدونم شاید این هم معاشقه ای به س
سلام رفقای عزیزم نمیدونم کسی اینجا را میخونه یا نه نظراتتونا خوندم فدای مهربونی تک تکتون
خیلی اتفاقا برام افتاده خیلی حرفا دارم
همینقدر بگم الان خدا بهم یه دختر داده که یک و نیم سالشه اسمشم بهار
این شبا دعام کنید لایق باشم دعاگوتونم
بیشتر از هفت هفته نبودم
اتفاقات زیادی افتاد
وارد دنیایی شده بودم که زمان و مکان ختم میشد به ساعت روی دیوار...
خودتون چطورید؟
مرسی از کامنتاتون
حقیقتا وقت نمیکردم بیام بیان و سر بزنم
کلی پست گذاشتید...
دلم براتون تنگ شده بود
.....
پ.ن
فردا شب میام میگم چ کارا کردم و چرا نبودم و این حرفا
تدریس خصوصی گیتار در سبک پاپ و کلاسیک + سلفژ و آموزش گام به گام نت ها با
متدی جدید و بروز توسط نوازنده و آهنگساز مطرح موسیقی پاپ "حمید چیت ساز"
دوره های آموزشی کامل شامل موضوعات (ساز شناسی،نت خوانی،گام شناسی،گام
نوازی،ضرب شناسی،زمان بندی نت ها،مبحث سکوت،مبحث نت های زینت، ریتم
شناسی، ریتم نوازی، ساخت ریتم های ترکیبی، انگشت گذاری، ساخت آکورد، ساخت
آهنگ، ساخت ملودی، آهنگهای پاپ، سلفژ، هارمونی،آواز پاپ،تکنیک های
پاساژ، آرپژ، مبحث تنالیته
مقدمه
دوستانی (چه در بلاگ چه در شبکه‌های اجتماعی) پیام داده‌اند و از اینکه انتگرال را نمی‌آموزند گله کرده‌اند. پاسخ همه‎ی این دوستان را از طریق همان پلت‌فرم‌ها داده‌ایم، اما با توجه به اینکه این مسأله به نوعی دغدغه‌ی عمومی فراگیران ریاضی محسوب می‌شود، لذا بر آن شدیم تا آن را به صورت یک مقاله‌ی جدا با ذکر جزئیات بیشتر در اینجا منتشر کنیم. امید است که مفید باشد.
چرا انتگرال سخت است؟
آموزش انتگرال در نظام آموزشی ما از بد حادثه در زمانی صو
جرأت کنید راست و حقیقی باشید.جرأت کنید زشت باشید!اگر موسیقی بد را دوست دارید، رک و راست بگویید.خود را همان که هستید نشان بدهید.این بزک تهوع انگیز دوروئی و دو پهلویی را از چهره روح خود بزدایید، با آب فراوان بشوئید!ژان کریستف
امروز دومین روزیه که بدون مادرم سپری میشه، مادری که با کلی سفارش به سمت مشهد رهسپار شد. و این دوروز خیلی بد داره میگذره. فکر می کردم وقتی بره می تونم با آزادی کامل بیرون برم و هرکاری می خوام بکنم ولی اصلن بهم خوش نگذشت، در
بسم رب

هرچند فراق پشت امید شکست
هرچند جفا دو دستِ آمال ببَست

نومید نمی شود دل عاشق مست
مردم برسد به هرچه همت دربست

....
توی زندگیِ چه کسی همیشه همه چی سر جاش بوده؟
هر کسی رو نگاه کنیم یه جوری درگیره.. هرکسی توی یه مرحله ای..
آدم فقط میتونه خداروشکر کنه که مشمول امتحانای سختِ دیگران نمیشه..
نمی خوام برم بالای منبر و چیزایی که میدونیم بگم..

یه سری وقتا آدم مجبور میشه بزرگترِ خودش بشه.. خیلی بهتر بود که  مجبور نبود
اما فعلا شرایط اینطور پیش ر

به سایت دانشکده الکترونیک اقتصاد limoplus.ir مراجعه کنید 

1. نمونه پاسخ تشریحی سوالات تستی کتاب خرد 2 دکتر شاکری رو از اینجا دانلود کنید

2. نمونه فایل از مبحث رشد کلان رومر رو در عکسهای زیر مشاهده کنید. این جزوه خلاصه کلان رومر مبحث رشد است اما به زیبایی و دسته بندی بی نظیر نوشته شده است. به همراه پاسخ تشریحی تمرینات منتخب 3 و 4 و 5 و 6 و 7 و 9 .

برای خرید فایلهای فوق باید نرم افزار اندرویدی [لیموپلاس] رو نصب کنید. 
قیمت فایل کلان رومر

نمو
اموزش نتورک پلاس
+Network به عنوان اولین و مهم ترین مدرک علمی و عملی برای ورود به دنیای تخصصی شبکه می باشد . اگر شما قصد یادگیری شبکه را دارید ، در اولین قدم باید به مباحث دوره نتورک پلاس که پیش نیاز یادگیری دوره های شبکه ماکروسافت و سیسکو می باشد ، تسلط پیدا کنید . آکادمی لرن فایلز دوره آموزش نتورک پلاس از ۰ تا ۱۰۰ با سرفصلی علمی و ویژه ورود به بازار کار شبکه را تولید کرده است که می توانید در ادامه سرفصل آموزش را به صورت کامل مشاهده فرمائید . این دو
بعضی وقتا به خودم میگم آخه بدبخت، مشکل دار، روانی،
اخه گفتن این حرفا به ادمایی که وقتی میرن ترکیه کلی ذوق میکنن که خارج رفتن، تازه اول راهن، دوست دارن تجربه کنن، خود منم توی این مرحله بودم، اخه چه فایده ای داره؟!

نمیدونم.

درد دل هام رو مینویسم و شما بخونین و جدی نگیرین.
یه فاز هست که باید خودتون واردش بشین و نیازهاتون عوض بشه و بعد درک کنین چی میگم.
:(

نگاهی حقوقی به تأمین نفقه اقارب
تحقیق حاضر مى کوشد بر گوشه اى از نظام حقوق مالى اقارب در فقه وحقوق مدنى ایران پرتو اندازد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
35

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
تحقیق حاضر مى کوشد بر گوشه اى از نظام حقوق مالى اقارب در فقه وحقوق مدنى ایران پرتو اندازد. در این تحقیق تعاریف مربوط به نفقۀ اقارب در فصل کلیّات مورد بررسی قرار گرفته وسپس مباحث متعدد مربوط به نفقۀ اقارب از قبیل مصادیق ص

نگاهی حقوقی به تأمین نفقه اقارب
تحقیق حاضر مى کوشد بر گوشه اى از نظام حقوق مالى اقارب در فقه وحقوق مدنى ایران پرتو اندازد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
35

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
تحقیق حاضر مى کوشد بر گوشه اى از نظام حقوق مالى اقارب در فقه وحقوق مدنى ایران پرتو اندازد. در این تحقیق تعاریف مربوط به نفقۀ اقارب در فصل کلیّات مورد بررسی قرار گرفته وسپس مباحث متعدد مربوط به نفقۀ اقارب از قبیل مصادیق ص
ولی فقط گذشت...
هیچ چیز عوض نشد، جز احساسم نسبت به پوچ بودن زندگی!
به پوچ شدن آدما و روابطشون و حرفا و عملشون!
از خودم و تلاشم در راستای بهتر زیستن هنوز راضی نیستم!
باز هم تلاش و تلاش و تلاش!

+ممنون که به یادم بودین! :)
نمینویسم ولی هستم،آدرس بذارین!
+فیلم و سریال و کتاب و آهنگ خوب معرفی کنین!
سلام 
من اهل نفرین کردنو این حرفا نیسم
مثلا بگم اللهی فلان بشی ...
ولی وقتی کسی دل منو بشکنه(مثل امشب)
هی خدا رو جلو چشام میبینمو بهش میگم:
خدا ،دیدی این یکی بندت با من چیکار کرد.دیدی رفیق؟
و نفس عمیق میکشمو ضربان قلبم ریتپش یه لحظه یه جور دیگه میشه.
امشب فقط میگم خدایا خودت منو از شر این قضاوت ها رهاکن.
#التماس به خدا
امروز با معلم پژوهشمون قرار داشتم ر اینکه بخوام مکاسیستم درس بدم و این حرفا
کلی کار کردیم و صحبت و اینجور چیزا گفت خیلی دوس دارم معلم وایسی و میدونم که میتونی
ولی میدونی مشکل چیه؟
گفتم چی؟
گفت چهرت :|
خیلی بچه میزنی D:
اولشم رفتم تو فکر کردن یه بچه 14-15 ساله م D:
خلاصه که یه فرصت یه هفته ای خواستم فکر کنم ببینم چه میشه کرد
من هی این موهام رو میزارم بلند بشه که یه بار فقط بتونم بریزمش یه طرف حالا هی نمیشه :|
شاید باورتون نشه ولی یه پروسه 7 ماهه شده تا الان هی نمیشه هی نمیشه
یا یکی میمیره
یا مسافرتیم
یا میخوره ماه آخر کنکور کلا کوتاه میکنم که درگیرش نباشم و اینا اومدم بگم این سری هم با اینکه میشد ولی خب چون باید برم مدرسه و نگاه اول و این حرفا گفتم کوتاه ترش کن و این پروسه به 1 و نیم ماه بعد منتقل شد -_-
همین جور که داشتم برگها رو صحیح میکردم دیدم عمده مشکلات این بود که بچه ها دقت کافی به سوال هارو نداشتن تا پاسخ رو صحیح انتخاب کنن ، مشکل بعدی این بود 
این که بیای تعریف خارجی رو به فارسی تعریف کنی اشتباه یه سری چیزها رو نمیشه به فارسی تبدیل کرد یعنی جایگزین نمیتونه داشته باشه من که سوال رو دیدم  پَرهام ریخت چه برسه به اون دانشجوی بدبخت که بیاد بفهمه کاربرد لایه سیشن تو شبکه چیه اونم که بیاد از بین چند گزینه ها که به فارسی ترجمه شدن . خلاصه اینج
عزیزم دارم راست می‌گم
من اگه می‌دونستم انقدر از شلدون و مدلش خوشم میاد هیچ‌وقت بیگ‌بنگ تئوری رو نگاه نمی‌کردم:))
به هرحال پنی هم زیادی بامزه‌ست.
فکر می‌کردم این حرفا نهایتا مال دوران راهنماییه! :دی

پ.ن: من خیلی خوشم میاد که کسی بتونه بخندونتم. البته کم هم پیش میاد با یه فیلم واقعا بخندم! خدایا شکرت که این سریال ساخته شده:]
عزیزم دارم راست می‌گم
من اگه می‌دونستم انقدر از شلدون و مدلش خوشم میاد هیچ‌وقت بیگ‌بنگ تئوری رو نگاه نمی‌کردم:))
به هرحال پنی هم زیادی بامزه‌ست.
فکر می‌کردم این حرفا نهایتا مال دوران راهنماییه! :دی

پ.ن: من خیلی خوشم میاد که کسی بتونه بخندونتم. البته کم هم پیش میاد با یه فیلم واقعا بخندم! خدایا شکرت که این سریال ساخته شده:]
فکر کنم تنها کسی که حال دلمو میدونه حافظه..هر بار تفال میزنم انقدر قشننننگ حالو روزم و احساساتمو توصیف میکنه که ذوق میکنم امشب هم روی مود خیره به افق وبی انگیزگی بودم...یه تفالی زدم و الان با لبخندی گنده در خدمتتونم...انگار باید یکی اون حرفا رو بهم میزد که حافظ عزیز زحمتش رو کشید... شما هم یه فاتحه نثارش کنید و باهاش صحبت کنید..ضرر نداره
پس از فوت هر شخص، ورثه نمی‌توانند بدون اجازه دادگاه اقدام به تقسیم اموال نمایند. در واقع با اخذ حکم دادگاه باید نسبت به ترکه متوفی تعیین تکلیف شود. در این مطلب قصد داریم با اشاره به نکات وکیل پایه یک مطهری در مبحث ترکه متوفی این موضوع را بررسی کنیم.

ادامه مطلب
پایان نامه علل فرار نوجوانان از خانه
مقدمه : همه می خواهند جوانانی برومند و شایسته داشته باشند که به آنها افتخار کنند جهت حرکت دین و مذهب ، اخلاق ، روانشناسی و سایر علوم در حیطه ارتباطات و اخلاقیات و سنن و آداب و رسوم اجتماعی و دیدگاه کلی حاکم بر خانواده نیز در همین راستا و برای نیل به این مقصود است اما متاسفانه می بینیم که همه این تلاشها و کوششها برای برآوردن این خواست و آرزو کافی نیست . آمار وحشتناک زندا
منم می خوام ، می خوام داد بزنم بلکه صدام به یه جایی برسه
منم میخوام دیده بشم جذاب باشم یکی باشه 
هه حتی نوشتن این چیزا اینجا داره خردم میکنه، شاید دیره شاید عشق یه چیز بچگونس، شاید برا ۲۰ ساله هاس
شاید برا این حرفا دیگه بزرگ شدم اما من دلم خیلی چیزا میخواد که به موقعش نداشته مشون هنوزم ندارمشون

خب اول یه توضیح بدم*یه چالش میخایم انجام بدیم 
چالش حرف های نگفته...!
حرفا هایی که به خودمون ، دوستامون ، و یا هر کس دیگه ای 
نگفتیم 
حرفایی که بهتر بود گفته نشن 
حرفایی که مونده رو دلت
و ما هر دومون این چالش رو انجام دادیم
ادامه مطلب
وقتی با دختر یه خانواده ازدواج می‌کنین، لطفا بعدش یه‌طوری نباشین که آدم روزی هزار بار خودشو واسه اون لحظه که ازش پرسیدن:"نظرت چیه؟" و جواب داده:"من مخالفتی ندارم" لعنت کنه.
یا به این فکر کنه چطور می‌تونه پاره‌ی جیگرش رو ازتون پس بگیره..
پ.ن: هیچی نشده، با دومادمون دعوا نکردم. ناراحتم نیستم. فقط خیلی وقت بود رو دلم مونده بود این حرفا..
پیام داده و درمورد یکشنبه از من میپرسه و من اون اطلاعات اندکی ک ازش دارم رو بهش میگم... یکم صحبت میکنیم و بعد میگه توقع داشتم شما بهم بگین! و شدیدن از این کارش راضی و خرسندم... اینکه ب درجه ای رسیدیم ک اون توقعات کوچک و دلخوری های کوچکی ‌‌ک پیش میاد رو ب هم بگیم کاملن برام با ارزشه و حس میکنم اینقدر برای همدیگه مهمیم و درک متقابل داریم ک نزاریم این حرفا تو دلمون بمونه!

باید گفت اعتیاد چیز بدی است.خیلی بد! برای مثال در خانه نشسته اید و معتاد ها را در تلویزیون در اخبار20:30 را نگاه میکنید.و همراه با خانواده، فحش های آب نکشیده خود را حواله معتادین میکنید،ای...چرا رفتی سراغ مواد مخدر و از این حرفا؛ ولی کجای کاری که الان فقط معتاد مواد مخدر نداریم!
ادامه مطلب

نمیدونم چی رو پیشونی من نوشتن که بعضی ها عادت دارند در مورد من  و حرفام قضاوت نادرستی داشته باشن و بهم تهمت بزنن؟!
امروز از خواهرم شنیدم که یکی دو تن از آشناهامون  منو قضاوت کردند و از همه بدتر سخنی  به من نسبت دادند و پیش این و اون گفتن که من این حرفا رو گفتم در صورتی که من چیز دیگه گفتم و اونا حرف منو به زبان خودشون ترجمه و سپس پیش این و اون  غیبتمم کردند.
امروز کلی بابت این قضاوت های اشتباه  اشک ریختم مثل الان .

خواهرم میگفت از خودم دفاع کن
مقدمه : همه می خواهند جوانانی برومند و شایسته داشته باشند که به آنها افتخار کنند جهت حرکت دین و مذهب ، اخلاق ، روانشناسی و سایر علوم در حیطه ارتباطات و اخلاقیات و سنن و آداب و رسوم اجتماعی و دیدگاه کلی حاکم بر خانواده نیز در همین راستا و برای نیل به این مقصود است اما متاسفانه می بینیم که همه این تلاشها و کوششها برای برآوردن این خواست و آرزو کافی نیست . آمار وحشتناک زندا
خیلی‌ها به دلایل مختلف تصمیم می‌گیرند تا ادامه زندگی خود را در کشوری دیگر در حوزه خلیج فارس دنبال کنند. از این رو این روزها مبحث مهاجرت به قطر بسیار داغ است و اگر شما هم جزو همین افراد هستید قصد داریم تا در این مقاله به بررسی راه و روش‌های مهاجرت به قطر بپردازیم.
ادامه مطلب
از مزایای زندگی با بچه ی کوچیکه اینه که آدم می‌فهمه چقدر بشر ضعیف و ناتوانه! که حتی از پس کوچکترین کارهاش برنمیاد، تا چند دقیقه مادر خودشو اطرافش نبینه، احساس ناامنی می‌کنه و صدا میزند آمّا... آمّا‌...
و جالبه که همین آدم وقتی به اصطلاح آدم میشه و زور بازویی بهم میزنه، بکلی یادش می‌ره چه موجود بی خاصیتی بوده! کسی بوده که حتی جاشم ننه براش عوض می‌کرده!
خدا وقتی این ناسپاسی های ما رو میبینه، میگه:
 «یا ایها الانسان! ما غرّک بربّک الکریم،» ای ان
خب از شنبه شروع میکنیم :)
شنبه صبح رفته بودیم مدرسه برای صحبت و اینجور چیزا که دیگه قضیه رو تموم کنیم و قرار شد از اواخر سهریور همکاری رو با کادر مشاوره امسالمون شروع کنیم 
برگشتنی با معلم هندسه یازدهممون رو در رو شدیم و با اونم حرف زدیم بعد قرار شد جزوه هاشو حدودا با هفت سوم قیمت بیرون بزنیم 
یکشنبه صبح پاشدم شروع کنم جزوه زدن کارت گرافیک کامپیوترم سوخت 
کلی سر اون پیاده شدم و این حرفا :/
دو شنبه رفتیم مدرسه خودمون برای بازپس گرفتن تخته های مک
دلم رابطه جنسی میخواد!
میدونم زشته این حرفا رو زدن، ولی خب وبلاگمه و دوست دارم توش بنویسم.
واقعااااااااااااااااااا دلم رابطه جنسی میخواد و تمام بدنم و فکرم و همه چیم بهش معطوفه و به شدت درد دارم.
متاسفانه هرگز خودارضایی نکردم و یه بارم در جوانی خواستم انجام بدم و دیدم اصلا خوشم نیومد و به روحیاتم نمیخوره.
جدا دلم رابطه جنسی میخواد.
در مناطق خشک حداکثر تعداد کیسه های سیمان رویِ هم انبار شده ۱۲ پاکت است مشروط بر آنکه ارتفاع آن از ۱/۸ متر تجاوز نکند 
در مناطق مرطوب با رطوبت نسبی بیش از نود درصد اعداد فوق به ترتیب به ۸ پاکت و ۱/۲ متر تغییر پیدا می کنند. 
طبق مبحث ۵ مقررات ملی ساختمان

۱- طراحی و اجرای آسانسور در داخل دوربندی پلکان‌ها ممنوع است، همچنین درب آسانسور‌ها نباید در مسیر راه خروج (از یک پلکان به پلکان دیگر) باز شود. (بند ۴-۱-۴-۳ نشریه ۱۱۲ سازمان برنامه و بودجه)
۲- ضروریست ایستگاه مشترک پلکان و آسانسور درپارکینگ و سایر طبقات به منظور جلوگیری از ورود دود و گاز‌های سمی ناشی ازحریق به دستگاه پلکان و آسانسور، توسط مصالح مقاوم در برابر حریق و دود دور بندی گردد.
۳- دیوار‌های جانبی آسانسورخود ایستا و مقاوم در برابر حریق
اینجا یکی از چیزایی که یهو به خودت میای و حس میکنی دلبستگیه 
دلتتگی به مدیرگروهمون به غروبا حتی به یهو خوشحال شدن تو سلف از نفس کشیدن
تو چند ماه گذشته خیلی تغییر کردم خیلی از درون تا بیرون 
این روزا حواسم بیشتر به خودم هست بچه ها با حرفاشون اذیت میکنن حرفا رفتارا دخالتا نگاها ممکنه اذیتم کنه اما من خودمم ساکت یه گوشه کار خودمو میکنم
گذشته هرطوری که گذشت دیگه اجازه نمیدم هیچ چیز جلومو بگیره ...

همانطور که در بخش نخست (کلیات) مبحث بروزرسانی مدل اجزا محدود به آن اشاره شد، جمع آوری اطلاعات میدانی از رفتار واقعی سازه یکی از مراحل مهم این فرآیند می باشد. جمع آوری اطلاعات می تواند شامل هندسه سازه، رفتار مصالح و یا رفتار دینامیکی (مودال) آن باشد. در ادامه مبحث بروزرسانی مدل اجزاء محدود به معرفی روش های مختلف در مورد هریک از ابعاد فوق خواهیم پرداخت.
در این مقاله، به معرفی برخی از روش های جمع آوری هندسه سازه می پردازیم.

ادامه مطلب
به هر کسی که رو بدی از سر و کولت بالا میره
میخواد یه آدم غریبه باشه
میخواد یه دوست باشه
یا حتی خاله خودت
ما خانوادگی فوتبالی هستیم
"لنگی" هم از دهنمون نمیفته. به طرفداران تیم لنگ صغیر میگن لنگی. لنگ دستمال قرمز رنگیه که کاربردهای فراوونی داره. لنگی یعنی طرفداران لنگ. به منظور تحقیر هواداران تیم لنگ بکار میره و لفظ دوستانه ای نیست. اما فحش هم نیست.
داداش احمقم به خاله م گفته بود که خانواده م به دوستام فحش میدن. (به دروغ) 
دیروز یه کلمه از دهنم در ا
فردا  امتحان آسیب شناسی داریم خیلی مبحث داره  امشب به امید خدا تا پاسی از شب باید درس بخونم یا شاید هم تا خود صبح تا شاید بالاخره این کتاب مبارک تمام بشه و اینو پاس کنیم که
بره رد کارش؛ بره رد کارررررررررررش 
الان خسته ام میفهمی خسته....
منتظرم ساعت 7 بشه برم سلف میگه با شکم گرسنه میشه درس خوند؟؟؟!!
خدایا کمک...

اومدم تبلیغ نقره جات یه اشنایی رو گذاشتم تو پیجم، عکس یه ست که دو سال پیش ازش گرفته بودم و یه جفت گوشواره که چند ماه پیش خریدم و گذاشتم استوری.. گفتم ک من اینو خریدم از فلانجا و خوبه و ازین حرفا.... ملت اومدن گفتن قشنگه مبارک باشه :||
ینی واقعا واضح نیست؟ :)))

پ.ن:
دوست دارم بیان بهم بگن از فردا باید بری یه روستای خیلی خوشگل و خوش اب و هوا و محروم اونجا کار کنی یه دونه خونه ۵۰ - ۶۰ متریم بهت میدیم همین
و من با سر برم.. 
هندسه های اُقلیدسی و نااُقلیدسی و بسط آن
نویسنده  فرزامی .  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲
هندسه-های-اقلیدسی-و-نا-اقلیدسی-و-بسط-آن-ماروین-جی-گرینبرگ-(1)
این کتاب شرحی زیبا از هندسه‌های نااُقلیدسی و زمینه‌ها و استلزام‌های فلسفی پیدایش آنها و نیز تنظیم مجدد مبانی هندسه‌ی اُقلیدسی پس از این کشف مهم است. عموم علاقه‌مندان به ریاضیات و دانشجویان درس” مبانی هندسه ” مخاطبان این کتاب هستند.
خواننده با مطالعه این کتاب و به خصوص با ملاحظه اثبات قضیه اول ماورای ریاضی د
دقیقا توو تاریخ ١٥ مرداد ٩٣ چیزی نزدیک به پنج سال پیش نوشته بودم "که بهت مشکوکم و حس آشنایی بهم میگه همه حرفا و کارا و ادا اصولات فیلمه". و چه جالب که بهم ثابت کردی درست فکر میکنم و نذاشتم بشم مترسک و عروسک خیمه شب بازی مسخره بازیای تو
مرسی ازت که عذاب وجدان ندارم
مرسی که نیستی
چندروز پیش بود که گفت پاندای کونگ فوکارو باید ببینی و وقتی دید من مسخره میکنم گفت جون من ببینش.امشب گفت دیدیش؟گفتم نه.به شوخی گفت خوبه قسم جونمو دادم
این حرفا با اینکه جنبه شوخی داشتن ولی توی ذهن پرمشغله من گم شده بودن.
و امشب من تا ساعت ۲ بامداد بیدار موندم و درحالی این نوشته هارو مینوسم که صبح خیلی زود باید برم بیمارستان و چشمام به زور بازن.
ولی ارزششو داشت...
ارزش اینکه قسم جون تو هدر نره...
تحقیق شروط ضمن عقد
تحقیق شروط ضمن عقد
مقدمه: در زبان فارسی کلمه حقوق بدو معنی استعمال می‌شود الف: مجموع مقرراتی که بر افراد یک جامعه در زمان معین حکومت می‌کند. انسان موجود عاقلی است و از آغاز کار به خوبی تشخیص داد که تمام اجتماع او با هرج و مرج و زورگویی امکان ندارد و بناچار باید قواعدی بر روابط اشخاص از این جهت که عضو جامعه‌اند حکومت کند و ما امروز مجموع این قواعد و مقررات را حقوق می‌نامیم. خصوصیت قواعد حقوقی در این است که اجرا آن از طرف جا
موضوعی که امروز میخواهیم دربارش صحبت کنیم در وهله اول برای دانش آموز یک زنگ خطر و هشداره تا یک مشکل و البته راه حل ساده اون رو هم بهتون خواهم گفت.
یکی از مشکلاتی که امکان داره باهاش مواجه بشید یا شاید تا حالا تجربش رو داشتید تفاوت زیاد درصدهای دروس مختلف توی خونه نسبت به درصدهای آزمونتون هستش، یعنی اینکه میزان درصد هاتون توی خونه بالاتر از آزمونه و البته تفاوت درصد ها هم زیاده، مثلا بالای ۱۰ تا ۱۵ درصد.
همونطور که در ابتدا بهش اشاره کردم این
نقد و بررسی روابط مالی زن و شوهر در حقوق ایرانخانواده هسته مرکزی اجتماع است و نخستین اجتماعی است که شخص در آن گام می نهد و آداب زندگی و اصول و رسوم اجتماعی و تعاون و از خود گذشتگی را در آن فرا می گیرد و کانونی برای حمایت از انسان است
مشخصات فایل
تعداد صفحات
61

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
شرح مختصر:
خانواده هسته مرکزی اجتماع است و نخستین اجتماعی است که شخص در آن گام می نهد و آداب زندگی و اصول و رسوم
یادم نیست سال پیش این موقع رو!
دلم برای یه چیزایی تنگ شده این حرفا از طرف من معمولیه نه؟فکر نمیکردم اینطوری بشه ولی باز کنار میام...
معلوم نیست با خودم چند چندم،من چی میخوام؟به محض اینکه بفهمم مطمئنا همه چی عوض میشه.سال پیش این موقع هنوز خیلی چیزا داشتم که الان ندارم.
شاید یکیتون بیاد و کامنتی بذاره با این مضمون:《جنبه ی مثبتش رو نگاه کن امسالم یه چیزایی داری که سال پیش نداشتی》اما این حرفا تکراریه!من چیزایی که سال قبل داشتم و الان ندارم رو نیا
دوستان آموزش برق سلام، چند روزی ست که مشغول مرور کردن مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان هستم، این مبحث در مورد طراحی و اجرای تاسیسات برقی ساختمان توضیح می دهد و کتابی‌ست بسیار نامفهوم و با کلماتی قلمبه سلمبه که اگر خیلی زور بزنید نهایتاً تا صفحه ۲۰ این کتاب را می خوانید و بعد آن را دور می‌اندازید. بنده هم علاقه ای به خواندن آن ندارم ولی چه کنم که به خاطر شغلم مجبورم که آن را برای بار چندم بخوانم. پریز برق ساختمان …

در مبحث ۱۳، نکات و مقررات پراکن
یه وقتی از وقتاتون بزنید زیر همه چی!
مثل الان من هنوز بیدارم چایی میخورم تو خونه که همه خوابن میچرخم و با خودم آهنگ زمزمه میکنم؛ به صدای باد گوش میدم ،هوای خنک سحر و نفس میکشم،و باهرفکری که میاد تو ذهنم که زهر کنه این لحظه ها رو بی توجهی میکنم
عب نداره اگه تا ۱۰ صب بخوابم !کارامو دیرتر انجام بدم و یکمیش هول هولکی بشه و شاید به چندتاشم نرسم
مگه چند تا دم سحری خرداد و ماه رمضون تو آخر فصل بهارُ قرارِ تجربه کنم؟
بیخیال برنامه ریزی و این حرفا الانُ
بعد از مرگم این مطلب رو بخونید.
من حس می‌کنم یه مشکلی دارم که مسایل منفی رو توی ذهنم انقدر پررنگ می‌کنم. مثلا قبل از عقد به مدت حدود یک ماه همسرم هرروز برام یه عکس گل میفرستاد به همراه یه متنی که غالبا خودش نوشته بود. اون زمان من اصلا توی زمین سیر نمی‌کردم.. تو آسمونا بودم. خوشحال و عاشق. عاشق‌ترین. به قدری خوشحا بودم که فکر می‌کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام. ولی گذشت و عقد کردیم. یه شب که با خانواده همسر رفته بودیم شام رستوران. تو راه برگشت توی ماش
با سلام
اکنون که فایل تصویری تدریس صفحات164 تا 168 کتاب ساخت پروژه را در گروه واتساپ دانلود و مشاهده نموده اید. در صورتی که پیرامون این بخش سوال و نظری دارید در بخش نظرات درج نمایید. ضمنا با درج نظر در لیست حضور و غیاب اسم خود را ثبت نمایید.
با تشکر.
با سلام
اکنون که فایل تصویری تدریس صفحات 142 تا 156 کتاب ساخت پروژه را در گروه واتساپ دانلود و مشاهده نموده اید. در صورتی که پیرامون این بخش سوال و نظری دارید در بخش نظرات درج نمایید. ضمنا با درج نظر در لیست حضور و غیاب اسم خود را ثبت نمایید.
با تشکر.
با سلام
اکنون که فایل تصویری تدریس صفحات 162 تا 164 کتاب ساخت پروژه را در گروه واتساپ دانلود و مشاهده نموده اید. در صورتی که پیرامون این بخش سوال و نظری دارید در بخش نظرات درج نمایید. ضمنا با درج نظر در لیست حضور و غیاب اسم خود را ثبت نمایید.
با تشکر.
با سلام
اکنون که فایل تصویری تدریس صفحات ۱۲۲ تا ۱۳۱ کتاب ساخت پروژه را در گروه واتساپ دانلود و مشاهده نموده اید. در صورتی که پیرامون این بخش سوال و نظری دارید در بخش نظرات درج نمایید. همچنین با نوشتن نام خود در نظرات حضور و غیاب شما بررسی می گردد.
با تشکر.
کلاس بینش شروع شده، خلاصه نویسی رو دوباره شروع میکنم ان شالله.
کلاس نقاشی رو بعد سه ماه وقفه، بلاخره رفتم.
دیروز هم بعد حدود ۲ ماه، غذا پختم. خوب بود، بوش خیلی اذیتم نکرد.
و همه ی اینا یعنی زندگیم داره برمیگرده به تعادل قبلیش، خوشحالم :)
+ پست برگشت گذاشتم وبلاگ ارکیده ولی فکر نمیکنم اونجا بتونم این حرفا رو بزنم. نهایت چندتا معرفی فیلم و آهنگ و ... . مخاطبای متنوعی داره که با اکثرشون حس راحتی ندارم..‌ 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها